خرید آهن از بازار آهن شاد آباد و شرکت آهن آلات ایران

آهن آلات ایران

آهن آلات ایران از سال ۱۳۸۲ در بازار آهن تهران واقع در منطقه شادآباد، قطب خرید و فروش آهن آلات در سطح کشور، فعالیت خود را آغاز کرده است. این شرکت با ۱۷ سال فعالیت صادقانه در زمینه خرید و فروش انواع آهن آلات با کیفیت توانسته است حقوق مشتری را به خوبی رعایت کند. این مجموعه با گذشت زمان فعالیت خود را گسترده تر کرده است، علاوه بر اقدام به تهیه و توزیع آهن آلات صنعتی و ساختمانی، ساخت و اجرای سازه های فلزی و همچنین برش صفحات را در دستور کار خود قرار داده است. علاوه بر خرید آهن و سایر محصولات می توانید پروژه های ساختمانی خود را نیز به دست متخصصان این مجموعه بسپارید.

واردات یکی دیگر از خدماتی است که این شرکت از سال ۱۳۸۲ به آن پرداخته است. ورق های آجدار از جمله محصولاتی می باشد که این شرکت توانسته است پس از وارد کردن آن به کشور، نیاز بازار را برطرف کند. با خرید آهن و سایر محصولات از این مجموعه سازه های خود را مستحکم تر بسازید.

 

انواع فعالیت  و خرید آهن

می توان فعالیت های این مجموعه را به دو دسته فروش آهن آلات و برش صفحه هات تقسیم کرد. آهن آلات ایران در قسمت فروش اقدام به فروش انواع ورق آهنی، فروش انواع تیرآهن و فروش انواع آهن آلات کرده است. لازم به ذکر است خرید آهن در آهن آلات ایران را می توانید هم به صورت عمده و هم به صورت خرده انجام دهید. همچنین در قسمت برش انواع ورق های فلزی را با ضخامت های متفاوت و جنس های مختلف با دستگاه CNC و لیزر، متناسب با نیاز مشتری برش می دهد.

 

شفاف سازی قیمت ها در آهن آلات ایران

این مجموعه با حذف واسطه ها و دلال ها تمام محصولات خود را با قیمت واقعی و کمتر از نرخ بازار به دست مشتریان می رساند. این مجموعه همواره با رعایت حقوق مشتری سعی کرده است نسبت به سایر رقبا در جایگاه بالایی قرار بگیرد. یکی از خدماتی که این مجموعه برای مشتریان خود در نظر گرفته است اعلام قیمت های به روز برای تمام محصولات می باشد. می توانید با استعلام قیمت در سایت این مجموعه، ابتدا قیمت محصول مورد نظر خود را جویا شده سپس به خرید آهن و سایر محصولات اقدام کنید.

 

تحویل فوری محصول در آهن آلات ایران

تحویل فوری محصولات یکی از تعهدات مهمی است که این مجموعه توانسته است به خوبی به آن عمل کند. پس از خرید آهن و سایر محصولات با تعیین روز و ساعت دقیق، می توانید محصول را در محل تعیین شده دریافت کنید. این مجموعه با در اختیار داشتن انواع ماشین های حمل آهن، انواع تیرآهن، میلگرد، نبشی، پروفیل و سایر محصولات را در وزن های مختلف به شهرهای مختلف ارسال می کند.

 

انواع آهن آلات برای خرید

تنوع محصولات در این مجموعه کمک می کند تا تمام محصولات مورد نیاز خود را یک جا خریداری و تحویل بگیرید.

 

ورق سیاه

ورق سیاه در ساختمان سازی کاربرد فراوانی دارد. این محصول را می توانید به دو صورت رول و فابریک از آهن آلات ایران تهیه کنید. معمولا ورق های رولی به دلیل رول شدن از ضخامت کمتری برخوردار هستند در نتیجه قیمت پایین تری نیز دارند. تفاوت عمده این نوع ورق با سایر ورق ها ظاهر و رنگ آن می باشد. رنگ آن مات و ضخامتی بین ۱ تا ۱۵ میلیمتر دارد. در بیشتر مواقع خرید آهن در این مجموعه همراه با محصولات دیگر می باشد، آهن آلات ایران سعی کرده است تمام محصولاتی که از خانواده آهن می باشند را برای فروش از کارخانه های سرتاسر ایران تهیه و به فروش برساند.

 

پروفیل

پروفیل ها، هم کاربرد ساختمانی و هم کاربرد صنعتی دارند. بیشتر از پروفیل برای ساخت درب، پنجره، لوله و همچنین صنعت راه سازی و خودروسازی استفاده می‌ کنند. پروفیل از ابعاد و ضخامت های مختلفی برخوردار است به همین جهت آنها را بین ۱ تا ۷ شماره گذاری می کنند. معمولا جنس پروفیل از آلومینیوم، گالوانیزه یا کامپوزیت می باشد. آهن آلات ایران با تمام کارخانه های تولید پروفیل قرارداد دارد و این محصول را در ضخامت، ابعاد و جنس های مختلف خریداری و به دست مصرف کنندگان می رساند. خرید آهن باکیفیت قطعا در استحکام ساختمان ها تاثیرگذار است.

ورق آجدار

خرید آهن تنها خریدی نیست که شما از آهن آلات ایران می توانید انجام دهید. ورق آجدار نیز یکی دیگر از محصولات این مجموعه می باشد. معمولا از ورق آجدار برای سطوح شیب دار استفاده می کنند. برجستگی های روی این ورق که به شکل بادامی، لوزی، عدسی، قطره و سایر اشکال می باشد در سطوح شیب دار بسیار کاربرد دارد. برای استفاده در  پل ها، پله ها، کف کشتی، کف اتاق کامیون و پله های اضطراری می توانید این ورق ها را از آهن آلات ایران با ضخامت های یک و نیم میلیمتر تا ۱۰ میلیمتر خریداری کنید.

 

میلگرد

میلگرد فولادی است که در بتن برای جبران مقاومت کششی پایین آن مورد استفاده قرار می گیرد. میلگرد ها در قطر، طول و مدل های مختلف وجود دارد. میلگرد اروپایی، میلگرد با روکش اپوکسی، میلگرد فولاد کربن، میلگرد فایبرگلاس، میلگرد گالوانیزه و میلگرد فولاد استنلس از جمله نمونه های میلگرد می باشند که آهن آلات ایران آنها را از برترین کارخانه های تولید میلگرد در سراسر ایران تهیه و در اختیار مصرف کنندگان قرار می دهد. با خرید آهن و میلگرد از این مجموعه مقاومت را در ساختمان ها افزایش دهید.