خرید محصولات شیمیایی از پیشگامان شیمی

شرکت پیشگامان شیمی

در سال ۱۳۹۰، شرکت پیشگامان شیمی تأسیس و فعالیت های خود را حوزه مواد اولیه صنایع شیمیایی، غذایی و دارویی آغاز کرد. این شرکت توانسته است با گسترش روابط تجاری و داشتن کادر بازرگانی مجرب، باکیفیت ترین مواد اولیه مورد نیاز صنایع تولیدی، دارویی و غذایی را از بهترین کارخانه های مطرح دنیا در کشورهای پیشرفته، خریداری کند. سپس آنها را طبق قوانین، وارد کشور کرده تا نیاز بازار را برطرف کند.

مشاوره خرید با کارشناسان حرفه ای

این مجموعه با استخدام کارشناسان و مشاوران خبره در طی سال ها فعالیت خود توانسته است کیفیت خدمات را همواره در سطح بالایی نگه داشته و بهترین محصولات را ارائه دهد. تمامی کارشناسان در تمامی گروه ها، متخصص بوده و دارای تحصیلات مرتبط هستند. این افراد در حوزه کاری خود، سال ها سابقه داشته و با تمام محصولات، آشنا می باشند.

آنها می توانند در هنگام خرید، راهنمایی و مشاوره های کاربردی و مفیدی را به شما ارائه دهند. کارشناسان خبره در رابطه با کیفیت محصول، قیمت و نحوه دریافت آن، توضیحات کامل و جامعی را بیان می کنند تا یک خرید بی نقص را انجام دهید. پس از توضیحات کارشناس می توانید محصولات مورد نیاز خود را ثبت کرده و یک روز بعد، سفارش خود را دریافت کنید. کارشناسان این مجموعه در تمام طول هفته آماده خدمت رسانی به شما عزیزان می باشند.
ارائه گارانتی معتبر

تمامی محصولات این مجموعه دارای کیفیت بالا و گارانتی می باشند. به دلیل اینکه برخی از مواد همچون محصولات غذایی، دارویی و پزشکی، با سلامت افراد ارتباط مستقیمی دارند باید خریدار از تاریخ تولید و تولید انقضاء کالا کاملاً آگاهی داشته باشد.

این مجموعه موظف به درج تاریخ تولید و تاریخ انقضا در تمام محصولات شیمیایی می باشد تا هیچ گونه آسیب جبران ناپذیری رخ ندهد. علاوه بر این، تمام محصولات دارای گارانتی هستند و اگر در مدت مشخص شده دچار برخی آسیب ها شوند که در شروط گارانتی ذکر شده است، این مجموعه موظف به پرداخت خسارت می باشد. پیشگامان شیمی همواره در تلاش است تا با وارد کردن مواد اولیه ضروری کارخانه های دارویی و صنعتی، به رونق تولید و چرخه اقتصادی کشور کمک شایانی کند.

برخی محصولات شرکت پیشگامان شیمی

محصولات این شرکت را می توان به طور کلی به شش گروه عمده آرایشی بهداشتی، آزمایشگاهی، اسانس ها، صنعتی، غذایی و دارویی پزشکی تقسیم کرد. با برخی از محصولات پیشگامان شیمی آشنا شوید:

سوربیتول

یکی از مواد اولیه کاربردی در صنعت مواد غذایی، سوربیتول است. این ماده به عنوان ماده شیرین ‌کننده در شیرینی ‌پزی، دسرهای یخ ‌زده، محصولات پخته ‌شده، شکلات و آدامس، مورد استفاده قرار می گیرد. این محصول در بسته ‌بندی ‌های ۲۵ کیلوگرمی پودری و بشکه ‌های ۲۷۵ کیلوگرمی مایع در پیشگامان شیمی قابل عرضه می باشد.

کربومر

کربومر یک پلیمر محلول در آب است که به عنوان یک امولسیون ‌کننده، تثبیت‌ کننده، تعلیق‌ کننده و ضخیم‌ کننده، در صنایع مختلف مورد استفاده قرار می ‌گیرد. پیشگامان شیمی این محصول را در گریدهای ۹۴۰ و ۹۸۰ در بسته ‌بندی ‌های ۲۵ کیلویی از کشورهای آلمان، چین و ترکیه، برای مصرف انواع صنایع به کشور وارد می ‌کند.

گوارگام

گوارگام یک پلی ‌ساکارید ذخیره ‌ای است که از گیاه گوار استخراج می ‌شود و بیشتر در صنایع غذایی مورد استفاده قرار می گیرد. پیشگامان شیمی این محصول را در کیسه ‌های ۲۵ کیلوگرمی از کشور هند با برند عبدالقادر و ریکول وارد می ‌کند.

زانتان گام

صمغ زانتان گام، یک پلی ‌ساکارید میکروبی می ‌باشد که در الکل، نامحلول ودر آب به صورت محلول است. این ماده در صنایع غذایی، کاربرد فراوان دارد. پیشگامان شیمی، زانتان گام خوراکی و صنعتی را در مش های ۸۰ و ۲۰۰ از چین وارد و در اختیار صنایع قرار می دهد.

خاک دیاتومه

خاک دیاتومه، پودری سفید رنگ حاوی سیلیس ۹۰٪ است. از این خاک برای جلوگیری از نشت و عایق‌ سازی در صنعت و همچنین در ساخت حشره ‌کش ها استفاده می کنند. پیشگامان شیمی، این محصول را در کیسه ‌های ۲۰ کیلوگرمی به ایران وارد می کند.

صمغ عربی

صمغ عربی نوعی فیبر مشتق‌ شده است که در آب سرد یا گرم، حل می شود و در صنایع غذایی و دارویی به عنوان یک تثبیت‌ کننده، مورد استفاده قرار می گیرد. پیشگامان شیمی با وارد کردن این محصول از کشورهای آلمان، نیجریه و فرانسه، در کیسه ‌های ۲۵ کیلوگرمی و با درجه خلوص ۹۹.۹%، نیاز بازار را برطرف کرده است.

منتول

منتول از روغن ‌های فرار گیاهی، تهیه و دارای خواص درمانی بسیاری است. این محصول از گیاهانی همچون پونه، نعناع، اکالیپتوس استخراج می ‌شود. شرکت پیشگامان شیمی، این محصول را با خلوص ۹۹٫۹ درصد از کشور چین در بسته‌ های ۳۰ کیلوگرمی وارد می کند.

کافئین

کافئین در محصولاتی همچون قهوه، چای و شکلات وجود دارد و در انواع داروها، مورد استفاده قرار می گیرد. پیشگامان شیمی این محصول را در درام‌ های ۲۵ کیلوگرمی از کشورهای چین و آلمان وارد و در اختیار صنایع قرار می دهد.