صنعت سازان نام آور، یک برند جهانی (ریپورتاژ)

شرکت صنعت سازان نام آور یکی از صنایع قدرتمند در حیطه تولید ماشین آلات مواد غذایی و کشاورزی و همین­طور دستگاه های بسته بندی است که توانسته با به کارگیری استراتژی موثر خود سهم مهمی از این بازار را در اختیار بگیرد. ماشین آلات خطوط تولید و همچنین بسته بندی این شرکت، محصولات کشاورزی زیادی را در بر گرفته که از این بین می­توان به خط بسته بندی حبوبات ، خط بسته بندی خشکبار ،بسته بندی ادویه جات، چای تی بگ، چیپس و پفک ، گندم و جو، نمک تصفیه شده، خشکبار، حبوبات ، آجیل غلات، سبزیجات، میوه و صیفی جات اشاره کرد. ناگفته نماند که شرکت صنعت سازان نام آور در زمینه ماشین سازی ید طولایی دارد. دهه ها فعالیت موفق این شرکت تولیدی، از آن یک برند موفق ملی و جهانی ساخته است.

افتخارات شرکت صنعت سازان نام آور

بروز بودن و نگاه به جلو از خصوصیات مدیران این شرکت می­باشد. به گونه ای که از این شرکت یک صنعت پیشرفته و موثر ساخته است. مدیران صنعت سازان نام آور در تلاش بوده اند که از فرایند روز افزون صنعت و فناوری در جهان عقب نمانند. نتیجه این نگرش سبب شده تا این شرکت مفتخر به دریافت مدارک و نشان­های زیر گردد.

  • نشان ملی استاندارد ایران در جهت رسیدن به یک برند موفق ملی و تولید داخلی
  • دریافت نشان CE اروپا ، نشان دهنده این حقیقت است که صنعت سازان هم­سطح بازار اروپا در حال رقابت هستند.
  • دریافت نشان استاندارد Niscert آلمان، نشان از تایید عملکرد این شرکت از طرف موسسات استاندارد غول صنعتی اروپا یعنی آلمان دارد.
  • با کسب نشان کیفیت QA Technic ، ناگفته پیداست که ماشین آلات تولیدی این شرکت از سطح کیفی مطلوبی برخوردار هستند.
  • از دیگر افتخارات شرکت صنعت سازان نام آور می­توان به اختراع ماشین آلات خرد کن قند کله برای نخستین بار در ایران اشاره کرد و همچنین صادرات به مناطق خاورمیانه ، خاور دور و حتی اروپا

خط مشی شرکت صنعت سازان نام آور برای آینده

مدیران ارشد این شرکت در صدد هستند تا با پی گیری فرایند بهبود مدیریتی این شرکت و همچنین تضمین پیوسته کیفیت دستگاه ، سطح این شرکت را در آینده ارتقاء دهند. چیزی که در نهایت به افزایش سطح رضایت مشتریان منتهی خواهد شد. چیزی که مدیران این شرکت در پی آن هستند تنها رضایت مشتریان ملی نیست. بلکه سطح این رضایت مندی مشتریان خارجی و فرامنطقه ای را نیز در بر می گیرد.

شرکت صنعت سازان نام آور در صدد است با ارائه خدمات پس از فروش و افزایش سطح کیفی دستگاه های خود، قدرت رقابتی اش را در برابر رقبای خارجی افزایش دهد. چیزی که تنها از طریق پیگیری، ممارست ، کسب مهارت ها و بروز بودن فرایند های مهندسی و مدیریتی قابل دست یابی می­باشد.

برخی از خدمات شرکت صنعت سازان نام آور مشتریان

صنعت سازان نام آوری آمادگی دارد تا در زمینه کسب مجوزهای و استانداردها مربوط تولید محصولات غذایی و بسته بندی به مشتریان خود راهنمایی های لازم را ارائه کند. لازم به توضیح است که  این شرکت برای رفاه حال مشتریان، راه اندازی و آموزش ماشین آلات خود را در مکان مشتری به صورت رایگان انجام می دهد. از دیگر خدمات شرکت صنعت سازان نام آور می­توان به ۱۵ ماه خدمات پس از فروش و ۱۲ ماه ضمانت تعویض قطعات اشاره کرد. مشتریان و علاقه مندان به حیطه صنعت خط تولید مواد غذایی و بسته بندی می­توانند برای کسب اطلاعات بیشتر از طریق سایت صنعت سازان با مشاورین شرکت تماس حاصل نمایند.