مرکز کارشناسی خودرو در تهران

زمانی که تصمیم به خرید خودرو گرفته اید، تنها از روی ظاهر خودرو نمی توانید به میزان سلامت و به عبارتی در نمونه های صفر آن، به آک بند بودن آن و در نهایت به ارزش قیمتی خودرو پی ببرید؛ بنابراین با وجود مرکزی به نام کارشناسی خودرو، کلیه فاکتور های مورد نظر در زمینه خودرو، ارزش گذاری و  مورد بررسی قرار می گیرند.

اینکه مراکز کارشناسی خودرو چکار می کنند، سؤالی است که در ادامه به آن پاسخ داده می شود.

تفاوت معاینه فنی با کارشناسی خودرو

شاید فکر کنید این ارزش گذاری توسط معاینه فنی هم قابل انجام است؛ اما این موضوع صحت ندارد. چرا که با توجه به اشراف ساختاری که توسط کارشناسی خودرو صورت می گیرد، می توانید ارزش واقعی خودرو را بدست بیاورید.

از دیگر تفاوت های این دو موضوع، اجباری و اختیاری بودن آن می باشد. معاینه فنی خودرو به منظور انطباق با استاندارد های جهانی صورت می گیرد و معاینه آن هر ۵ یا ۱۰ سال یکبار به صورت اجباری باید انجام شود این در حالی است که کارشناسی خودرو، امری اختیاری بوده و کلیه موارد تخصصی خودرو در آن، مورد کارشناسی و ارزیابی قرار می گیرند.

فاکتور هایی که در کارشناسی خودرو بررسی می شود

کارشناسی خودرو

یکی دیگر از مواردی که کارشناسی خودرو اهمیت پیدا می کند، نوسان قیمت و قیمت بالای خودرو می باشد که همین امر باعث شده، با توجه به کمبود نقدینگی، متقاضیان خرید و فروش خودرو های دست دوم بیشتر شود.

در هنگام خرید توجه داشته باشید که کارشناسی خودرو شامل چند مرحله می شود. یکی از بخش هایی که در این نوع کارشناسی انجام می شود، کارشناسی بدنه است. این مورد از چند بخش تشکیل می شود که در آن مواردی نظیر کارکرد موتور، شاسی و ستون ها، تعویض قطعات، رنگ شدگی بدنه و تعویض قطعات بدنه، مورد بررسی و ارزیابی قرار می گیرد.

چگونگی تشخیص خودرو رنگ خورده

یکی از مهم ترین مواردی که قابل تشخیص نیست، رنگ شدگی بدنه خودرو می باشد که برخی افراد سودجو از آن به عنوان خودرو دست اول یاد می کنند و یا اینکه با این اقدام، میزان کارکرد خودرو را کمتر نشان می دهند؛

اما چنانچه به مرکز خدمات کارشناسی خودرو  معتبر مراجعه کنید با توجه به تخصص، تجربه و هم چنین ابزار ها و تجهیزات مدرن نظیر ضخامت سنج رنگ خودرو، تشخیص می دهند که خودرو تا به حال رنگ شده یا خیر و یا اینکه میزان رنگ زدگی چقدر است.

تسهیل تشخیص کارنامه خودرو با ایران تست کار

اگر دوست ندارید در تله افراد سودجو گیر بیافتید ایران تست کار، بهترین مرکز برای شما محسوب می شود. این مرکز با داشتن سابقه ای درخشان در زمینه کارشناسی خودرو، این اطمینان را به شما می دهد تا با استفاده از تخصص، تجربه و به روز ترین روش ها، کارشناسی خودرو را به گونه ای انجام دهد که مو لای درزش نرود و همیشه و در هر زمانی از خرید و فروش خودرو، راضی باشید.

کارنامه موفقیت آمیز، این مرکز را با میزان رضایتمندی مشتریان و متقاضیان آن می توان سنجید. ما در این مرکز در خدمت شما هستیم تا در هر ساعت از شبانه روز به شما مشتریان ساکن تهران، مشاوره دهیم و پاسخگوی هر گونه ابهام و سؤالات شما باشیم و در محل مورد نظر، حضور پیدا کنیم.

دایره خدمات رسانی در مجموعه ایران تست کار وسیع است. به گونه ای که راه هر گونه تخلف را بر افراد سودجو مسدود می کند.

انجام هر نوع خدمات تخصصی در زمینه تشخیص میزان کارکرد، رنگ خوردگی، کارکرد موتور، سن ماشین، بررسی کامل پرونده ماشین شامل بدنه، بررسی شاسی، بررسی مسائل فنی، موتور، بررسی گیربکس، بررسی جلوبندی و زیربندی، بررسی سایر آپشن‌ها، بررسی اسناد، مدارک و وضعیت بیمه و گارانتی خودرو، بررسی کارکرد با استفاده از دستگاه های به روز نظیر دیاگ و غیره، از جمله خدماتی است که در کنار ما تجربه خواهید کرد.